O nás

Kam pro kvalitní nářadí a domácí spotřebiče Bosch, Dremel nebo Siemens ?

Zlínská prodejna Bosch nářadí a spotřebičů společnosti Knirsch je vám otevřená každý všední den od sedmi hodin. Najdete u nás kvalitní, spolehlivé a účinné domácí spotřebiče Bosch a Siemens , zahradní techniku a také praktické nářadí Bosch a Dremel. Sledujte i naše akční nabídky nebo nakupujte přes e-shop z pohodlí domova. Ke všem námi prodávaným značkám zajišťujeme záruční a pozáruční servis, šikovní kutilové u nás zakoupí i náhradní díly.

Nářadí a spotřebiče pro profíky i kutily a hospodyňky

Naši nabídku ocení nejen stavební firmy a řemeslníci, jako jsou například truhláři, ale i kutilové a hospodyňky, kteří si potrpí na kvalitní vybavení své dílny či domácnosti a s použitím prvotřídního nářadí, zahradní techniky či domácích spotřebičů chtějí dosahovat jedině těch nejlepších výsledků. Všechny naše zákazníky zajisté potěší i náš důraz na individuální přístup, krátké dodací lhůty, férové jednání a samozřejmě také kvalitu námi nabízeného nářadí a domácích spotřebičů.

Nářadí, domácí spotřebiče i zahradní technika Bosch se stále drží na výsluní

Bosch má už více než 125letou tradici a stále se řadí k předním výrobcům vysoce kvalitních, spolehlivých a účinných domácích spotřebičů, které vám usnadňují život. Domácí spotřebiče Bosch jsou promyšlené do nejmenších detailů a umožňují vám tak provádět nezbytné práce co nejefektivněji, čímž vám prodlužují volný čas, i duševní pohodu. Bosch domácí spotřebiče, to je méně námahy a více času na jiné – důležitější – věci, než jsou domácí práce.

Od vrtaček, přes lasery a pily, až po vysavače a vestavné domácí spotřebiče

V nabídce zlínské prodejny Bosch nářadí a spotřebičů i v jejím e-shopu najdete elektrické profesionální nářadí Bosch, elektrické hobby nářadí Bosch, zahradní techniku Bosch, domácí spotřebiče Bosch, mikronářadí Dremel. Vybírat u nás můžete vrtačky, lasery, šroubováky, vrtací či sekací kladiva, diamantovou techniku, brusky, stroje na obrábění kovů, hoblíky, frézky, pily, pneumatické hřebíkovačky, měřící techniku, akumulátorové nářadí, stacionární nářadí, dekorativní nářadí, sekačky, vertikutátory, řetězové pily, malé, velké i vestavné spotřebiče. To vše dodáváme v maximální kvalitě a v co nejkratší dodací lhůtě. Ať už hledáte jakékoli nářadí či domácí spotřebič, je vysoce pravděpodobné, že v naší nabídce je najdete.

Dlouhá záruka a spolehlivý servis

Na veškerý sortiment profesionálního modrého nářadí poskytujeme tříletou záruku, dva roky záruky pak na všechny Li-Ion akumulátory a nabíječky. Samozřejmou součástí našich služeb je také záruční i pozáruční servis. Cokoliv se vám pokazí, přineste to k nám a my už si s tím nějak poradíme. Důvěřujte profesionálům a specialistům na nářadí, spotřebiče a zahradní techniku (nejen) Bosch. Naši zaměstnanci vám ochotně poradí s výběrem, abyste vždy měli jistotu, že domů odcházíte s tím, co skutečně hledáte a potřebujete.

 

Naši prodejnu nářadí, domácích spotřebičů a zahradní techniky najdete ve Zlíně, nebo můžete využít k nákupu i náš e-shop.