Řazení produktů Seřadit:
Počet produktů na stránce
Zobrazit pouze:
 

Kategorie neobsahuje žádný produkt.

 

Chladící spotřebiče budoucnosti. Již dnes.

Chytré nápady a inovativní technologie v trendy designu - chladničky a mrazničky Siemens jsou nejlepším způsobem flexibilního a řádného uchovávání potravin. Od našich nejmenších vestavných chladniček až po naše impozantní side-by-side modely - všechny vám poskytnou čerstvost a pohodlí.

Chladničky s mrazničkami Siemens pro vás pracují ve dne v noci, aby vaše potraviny udržely čerstvé a svou práci odvádějí s vysokou energetickou účinností. Aby firma Siemens tento standard udržela, neustále vyvíjí nové technologie, aby snížila spotřebu energie. Většina chladniček s mrazničkami má také oddělené chladící okruhy. To jim umožňuje udržovat správné teploty v každé části, a jsou proto mimořádně energeticky účinné. Chlazení a mražení již nemůže být více energeticky účinnější.

Udržují čerstvost po až třikrát delší dobu. Díky systému vitaFresh. Při vaření jsou čerstvé přísady zásadním prvkem. Proto chladničky Siemens nabízejí ideální podmínky pro uchovávání čerstvých potravin. Mnohé modely mají naši inovativní zónu 0°C vitaFresh, která uchovává potraviny čerstvé po až třikrát delší dobu. Jak funguje? Díky optimálnímu klimatu ve vaší chladničce s mrazničkou. Různé zóny vitaFresh vytvářejí perfektní klima - teplotu kolem 0°C a správný stupeň vlhkosti - nízkou pro ryby a maso nebo vysokou pro ovoce a zeleninu. V chladničce Siemens vaše potraviny zůstanou čerstvé a po dlouhou dobu si uchovají vitamíny a nutriční hodnoty.