chladničky, mrazák

 
Řazení produktů Seřadit:
Počet produktů na stránce
Zobrazit pouze:
 

Bosch KIN 86VSF0 Vestavná chladnička s mrazákem dole 177.2 x 54.1 cm, No-Frost, E-label F, KIN86VSF0

Bosch KIN 86VSF0  Vestavná chladnička s mrazákem dole 177.2 x 54.1 cm, No-Frost, E-label F, KIN86VSF0
 
Cena:25 990 Kč
Uvedená cena s DPH
Dostupnost: Neznámá dostupnost, kontaktujte prodavače.
Počet kusů Ks
Více info
 

Chladničky a mrazničky Bosch: Děláme nejmodernější techniku, což nejlépe uvidíte na nízkém účtu za elektřinu. Naše chladicí a mrazicí spotřebiče jsou garancí vždy čerstvých potravin i nejúspornějších energetických tříd. Jedním slovem efektivní. Všechny vestavné chladničky a mrazničky Bosch se téměř neviditelně začlení do každé vestavné kuchyně. Jedno však nepřehlédnete: typickou 100% kvalitu, výkon a komfort značky Bosch. 

Chladničky Bosch s technologií VitaFresh udržují zeleninu, maso a mléčné produkty až třikrát déle čerstvé. V přihrádce HydroFresh vydrží ovoce a zelenina dvakrát déle čerstvé.

Systém LowFrost od značky Bosch: LowFrost výrazně redukuje tvorbu ledu. Tím vám ušetří mnoho práce, SmartCool kombinace lednice a mrazák je potřeba mnohem méně často odmrazovat. Ale když už je potřeba odmrazit, máme po ruce řešení: pomocí praktické záklopky v podstavci přístroje to půjde rychle a jednoduše. Mrazničky Bosch LowFrost nabízejí více místa a atraktivnější design, protože výparník je umístěn mimo mrazicí prostor. A ještě něco navíc, hladký povrch odkládacích ploch VarioZone se mnohem snadněji čistí.